Радіо онлайн

disko-90

  • Перша регіональна міжнародна музична інтернет радіостанція. 24 години на добу з Вами кращі і найактуальніші композиції світової пісенної культури. Музичний ряд орієнтований на найенергійнішу, сучасну, активну, «просунуту» слухацьку аудиторію, на тих людей, які слідують моді, з цікавістю сприймають все нове, прогресивне і активно використовують його в повсякденному житті, але в той же час добре знайомі з золотими хітами різних епох. А це значить, що ми знаходимося під постійною увагою найпрестижнішої цільової аудиторії. Наш музичний формат - це безперервний мікс з кращої сучасної музики і «золотих», тільки 100% хітів, і націлений на групи з найбільшим споживчим потенціалом. Слоган: Включи Кайф!

  • можна послухати кращі музичні хіти різних напрямів: disco, pop, rock, dance, techno, rock-n-roll, dreams, шансон. Одним словом хороша музика для настрою. Всі пісні в основному з ретро 60-90 років. Бажаємо приємного прослухування.

  • Зарубіжна і українська музика 2000 і 90-х років. Источник: pereklad.online.ua/russko-ukrainskiy/

  • радіо для тих, хто «родом з 90-х», людей, чия юність і становлення прошли в епоху змін на пострадянським просторі. Сьогодні вони стали тими, ким хотіли, і вони як і раніше люблять ту ж музику.

Loading...
Вхiд